חברות קייטרינג במרכז – מה ואיך?

במזל טוב, בתכם חוגגת את בת המצווה, או בנכם הגיע לגיל בר המצווה ואתם מעוניינים לערוך לו מסיבת בר מצווה? או שאולי אתם חוגגים יום נישואים במספר גדול ועגול?יהיה אשר יהיה, יש לכם אירוע גדול בפתח, והמוזמנים הם רבים.כדאי לכם לשקול לשכור את שירותיה של חברת קייטרינג. אבל יש כל כך הרבה חברות קייטרינג במרכז הארץ ואתם לא יודעים מה בדיוק לעשות ועם איזו חברה לעבוד?במאמר זה, נעזור לכם להתגבר על המכשול הזה.
 
מהם המרכיבים שמהם מוצעות הצעות מחיר של חברות קייטרינג במרכז?
 
אנשים רבים מחשבים את מחיר השירות של חברות קייטרינג במרכז על בסיס מחיר חומרי הגלם בלבד ולכן טוענים שהמחיר הוא יקר מדי ואין שום הצדקה לכך, אך הם לא יודעים שמלבד מחיר חומרי הגלם, ישנם עוד מרכיבים שונים ורבים המשפיעים על מחיר המנה.

 

 
 

מחיר חומרי הגלם המרכיבים את התפריט – בשרים נחשבים לחומר גלם יקר, אך גם אם מזמינים קייטרינג חלבי הוא עשוי להיות יקר משום שהגבינות והחלב שמשתמשים בהם הם יקרים.רמת הכשרות – ישנן רמות שונות של כשרות, כשר, גלאט כשר, כשרויות בהשגחת רבנויות מסויימות – לכל רמת כשרות יש את המחיר שלה.
 
לוגיסטיקה וציוד – חברות קייטרינג במרכז הן רבות מספור, כמו גם מספר האנשים החיים במרכז הארץ. לכן, ככל שמקום האירוע יהיה רחוק יותר ממקום העבודה של חברת הקייטרינג כך המחיר יהיה גבוה יותר, כמו כן ככל שיהיו יותר שולחנות וכסאות ויותר כלים לשנע כך יעלה המחיר. ואם אתם מעוניינים בהגשה מוקפדת ואלגנטית ולא בהגשה באמצעות כלי פלסטיק והגשה פשוטה יותר, גם כאן המחיר הוא שונה.
 
הגשה – אירוע בבופה הוא זול יותר, בדרך כלל, מאירוע שבו המלצרים מגישים לאורחים את המנות.
 
אלכוהול – הגשת אלכוהול מייקרת את האירוע.
 
תוספות – כמובן שכל תוספת מיוחד שעל חברות קייטרינג במרכז להיערך אליה במיוחד, תהיה תוספת מחיר.
 
 
ומה חשוב לדעת לפני שפונים אליהם?
 
כמו לכל בית עסק, גם חברות קייטרינג במרכז מעוניינות למכור דווקא את השירותים היקרים יותר שלהן. לכן, לפני שאתם מתפתים לכל הצעה שהן מציעות, החליטו היטב מה אתם מעוניינים, מה התקציב שאתם מוכנים להקדיש לאירוע, ועשו השוואה. השוו בין תפריטים מוצעים, החליטו איזו חברה מציעה לכם תפריט מגוון ועשיר יותר, איזו חברה מציעה לכם את אותם השירותים במחיר זול יותר, לאיזו חברה יש את האישורים הבריאותיים ותעודות הכשרות הרלוונטיות עבורכם, אם אתם מעוניינים בשתייה חריפה בדקו והשוו לאיזו חברה יש את המחירים המשתלמים ביותר עבורכם וכמובן בדקו גם לאיזו חברה יש את הציוד המתאים להוביל את המזון והכלים הנדרשים מבית העסק למקום האירוע מבלי לפגוע במזון וכתוצאה מכך גם בטיב האירוע.
 
חברות קייטרינג ואנשים פרטיים, זקוקים לכלים לעסק שלכם? כלי מטבח קלאסיקה אשר, המקום המושלם לרכישת כלי מטבח.