קייטרינג בבת ים– זה לא רק דגי ים!

בכל אירוע שמספר המשתתפים בו עולה על עשרה או חמישה עשר איש, רצוי מאוד לשכור את שירותיהן של חברות קייטרינג. חברות קייטרינג רבות קמו במטרה להעניק לאירוע את החוויה הקולינארית הטובה ביותר ולחסוך את כל המאמץ והטרחה הזו ממארגן האירוע. בדרך זו גם בעל האירוע יכול ליהנות מההתארגנות לאירוע שלו וגם ליהנות מהאירוע עצמו.
 
 איזה מזון מציעות חברות קייטרינג?
 
חברות הקייטרינג בכל הארץ וחברות קייטרינג בבת ים בפרט, מציעות מגוון שירותים בתחום ההסעדה והמזון. החל ממתן שירותי מלצרות והגשת מזון באירועים קטנים וגדולים כאחד ועד למכירת מזון מוכן לימי השבוע ולשישי שבת ולחג.מלבד השירות המוכר הניתן באירועים, אנשים רבם מגיעים במהלך השבוע ולקראת כניסת שבת או חג לחנויות של חברות קייטרינג בבת ים ובכל שאר הארץ כדי לקנות אוכל מבושל מוכן מראש משום שלא הספיקו להכין במהלך השבוע, משום שהיו עסוקים ולא הספיקו, משום שלא יכלו מסיבות שונות, או מכל סיבה אחרת. ישנם אנשים המחליטים לקנות אוכל מוכן מחברת קייטרינג בת ים מכיוון שבצורה הזאת הם יכולים לטעום דברים חדשים, שילובי מזון שלא הכירו עד כה ושהם מגלים כטעימים להם עד מאוד.

 

לקראת החגים מגיעים אנשים לקנות אוכל מוכן בחברות קייטרינג המכינות את עצמן לחג בהתאם למאכלים המיוחדים. אנשים רבים מארגנים ארוחות חג גדולות לכל המשפחה בחג ומבקשות לשכור את שירותיהן של חברות קייטרינג בבת ים ובשאר הארץ. ישנו הבדל מהותי בין כל חברת קייטרינג בארץ, פעמים רבות מדובר בהבדל על בסיס עדתי, מאכלי עדות מסוימים נפוצים באזורים מסוימים שבהם חיים יותר אנשים מעדה מסוימת, כך למשל, בעוד שחברות קייטרינג ברמת גן מציעות מאכלי עדות מעירק לצד שאר סוגי המזון, חברות קייטרינג בת ים מציעות מאכלי עדות מרוקאיים או רוסיים, בהתאם לסוג האוכלוסייה השוכן בתחומה.

 
באירועים מיוחדים, כמו חינה, בת מצווה או בר מצווה, בריתות, חתונות, אזכרות, לחברות הקייטרינג יש מאכלים מסוימים שהן מגישות.
 
 כמו כן, חברות הקייטרינג מציעות את שירותיהן לאירועים קטנים ולאירועים גדולים כאחד.ברור שישנו הבדל ברמת השירות המוצע באירוע גדול ורב משתתפים לעומת הקייטרינג המוצע באירוע עם מעט משתתפים, לא רק במספר המנות, אלא גם בסוג המזון המוגש. השליטה בכל נתונה בידי הלקוח המארגן את האירוע, אך ככל שמספר המנות קטן יותר כך גם האוכל המוגש יהיה מושקע יותר.