קייטרינג לבר מצווה – כי מצווה חביבה היא עד מאוד!

מגיע לכם הרבה מאוד מזל טוב! בנכם הגיע לגיל בר המצווה? בתכם היא עכשיו בת מצווה? לא תחגגו?!
 
בוודאי שכן! ובחגיגה שלכם ושל ילדכם או ילדתכם יהיו מיטב האורחים, האנשים האהובים עליכם ביותר, יהיה ערב נהדר, עם ריקודים ושימחה, ומוזיקה טובה. ומה עם האוכל? קייטרינג לבר מצווה ארגנתם כבר?
 
אם אתם עומדים לחגוג את גיל בר המצווה של בנכם, אתם צריכים להעמיד קייטרינג איכותי כדי שהערב כולו יהיה מוצלח.
 
מהו קייטרינג לבר מצווה או מה צריך לברר על שירותי קייטרינג לבת מצווה?גולת הכותרת בחגיגת בר המצווה היא עלייתו של הילד לתורה. ברוב המשפחות, לאחר העלייה לתורה נערכת מסיבה קטנה או גדולה (בהתאם למנהגי המשפחה ובהתאם לתקציבה) ובה מוגשת לאורחים סעודה.

תפריט של קייטרינג לבר מצווה מתאים את עצמו לרצון האירוע, בין אם מדובר בסעודה קטנה עם מעט משתתפים ומנה אחת אות שתיים, ובין אם מדובר בסעודה גדולה, שהיא חלק מחגיגה גדולה רבת משתתפים.

 
 

חלק מההנאה מהמסיבה טמונה גם באוכל המוגש בה, למעשה באירועים רבים ובינם גם אירועי בר מצווה, קייטרינג לבר מצווה הוא גולת הכותרת באירוע. לכן חשוב להקפיד על קייטרינג איכותי, בין אם הוא חלבי ובין אם הוא בשרי, בין אם הוא צמחוני ובין אם הוא טבעוני, כדי שהאורחים ובעלי השמחה יחוו את ההנאה המרבית מהאירוע שלהם.
 
מהם האפשרויות ואופני ההגשה של הקייטרינג?
 
אפשרויות ההכנה ודרכי ההגשה של קייטרינג לבר מצווה ושל קייטרינג לבת מצווה הן רבות מספור. זה לא משנה אם מדובר בקייטרינג חלבי או בשרי, כל קייטרינג שמכבד את עצמו יגיש מנה ראשונה, מנה עיקרית, שתייה וקינוחים.ניתן להגיש את המנות בסגנון בופה שבו האורחים קובעים בעצמם את כמויות המזון הנמצאות בצלחתם, ניתן להגיש את המנות באמצעות מלצרים, זוהי צורת הגשה יקרה יותר אך גם מכובדת יותר.
 
ניתן לבקש מנה אחת וקינוח, ניתן לבקש הגשה של מספר מנות. המנות הפופולאריות בחגיגות בר מצווה ובת מצווה הן סטייק פרגית או סטייק בשר עם פירה של תפוחי אדמה, פילה דג עם ירקות ותפוחי אדמה, כיסוני בצק ממולאים בכל טוב – בשר וירקות, קינוחים כמו שוקולד, עוגות פירות, עוגיות חלביות או פרווה, שתייה קלה ושתייה חריפה, ועוד מנות רבות אחרות.
 
 קיימות בשוק המזון חברות קייטרינג רבות העוסקות בשירותי קייטרינג לבר מצווה, חשוב שתבחרו את חברת הקייטרינג המתאימה לכם ביותר.