קייטרינג לחינה או קייטרינג מרוקאי – מה כדאי לדעת ומה צריך לדעת לפני שמחליטים

מזל טוב! או ליתר דיוק "קולולולולו!" בנכם או בתכם מתחתנים ועכשיו הזמן לחגוג!בעדה המרוקאית ובעדות אחרות, כמיטב המסורת, לפני החתונה נערכת חגיגת החינה. בחגיגה הזו ממתיקים את השמחה באמצעות ריקודים, שירים, מוזיקה טובה וכמובן גם אוכל טוב. אוכל טוב וטעים ומתוק.
 
פעם, היו יושבות נשות העדה ומכינות את האוכל לקראת מסיבת החינה, היום זה לא כך, אין לנשים את הזמן אחרי העבודה והחיים הרגילים לעמוד במטבח כל היום ואין להן את העזרה של כל נשות העדה. לכן, רבים שוכרים את שירותיהן של חברות קייטרינג לחינה או של חברות של קייטרינג מרוקאי.

החלטתם לשכור את שירותיה של חברת קייטרינג שתארגן לכם קייטרינג לחינה בצורה הטובה ביותר, איך תדעו את איזו חברה לשכור, ומה לבקש ממנה?עליכם להחליט לפי שלושה שיקולים עיקריים – מיקום המסיבה, מגבלות התקציב שלכם ומה הנושא שאתם מעוניינים שיהיה הנושא המרכזי של מסיבת החינה.

 מיקומה של  מסיבת החינה –

חברת המספקת קייטרינג לחינה צריכה להיערך בהתאם למיקום המסיבה. אם המסיבה נמצאת בשטח פתוח תחת כיפת השמיים, לא יהיה אותו קייטרינג שיהיה במסיבת חינה המתקיימת באולם סגור. מדובר בהיערכות שונה, מבחינת חימום המזון (כי אין חשמל בצורה מסודרת בשטח פתוח) ומבחינת שמירת טריותו (כי אין מקררים). זאת לעומת מסיבת חינה המתקיימת באולם שבו יש חשמל מסודר ואמצעי חימום וקירור מאורגנים ושמירה מקסימאלית על תנאי ההיגיינה.

כמו כן, ככל שמקום האירוע רחוק יותר מאזור הפעולה של חברת הקייטרינג שנבחרה לספק קייטרינג לחינה, כך המחיר יהיה יקר יותר משום שמדובר בעלויות שינוע, דלק, אחסון ושמירה על טריות המזון תוך כדי מעבר מאזור לאזור, הסעת כוח אדם ומעבר של שלחנות, כסאות וכלים.
 
מגבלות התקציב שלכם –
קייטרינג לחינה עשוי להיות יקר מעט משום שהוא קייטרינג בשרי, יש צורך במומחיות מיוחדת של השפים העובדים בחברת הקייטרינג בכל הנוגע לאוכל מרוקאי ובכל הנוגע למנהגים הסובבים סביב מסיבת החינה. הקפידו להצהיר על תקציב שנקבע מראש לאירוע. כך לא תתפתו להוסיף לתקציב אלמנטים נוספים שאמנם הם מאוד נחמדים וחביבים, אך ישאירו אתכם עם חובות. הקפידו לא לעבוד עם חברות קייטרינג שחורגות ממגבלות התקציב שלכם, השוו תפריטים של קייטרינג לחינה של אותה החברה והשוו אותם עם תפריטים של חברות אחרות – כך תוכלו לגלות אם תוכלו להשיג את אותו השירות במחיר זול יותר.
 
רעיון האירוע –
וודאו עם חברת הקייטרינג שהיא מודעת לדרך שבה נראית מסיבת חינה מסורתית, שמדובר במאכלי עדות ולא במנות גורמה, כמו כן החליטו מראש על דרך סידור השולחנות.
מתכננים לבשל בבית? הכנסו לאתר סוגת וקבלו הצצה למבחר מתכונים לאירועים