קייטרינג לכנסים – שיהיה טעים ומקסים

אם אתם חברים באגודה מקצועית שמעוניינת לארגן כנס אתם יודעים שמדובר במטלה לא קלה בכלל, מדובר בארגון של כנס רב משתתפים, לעיתים משתתפים שמגיעים מכל הארץ או אפילו מחוץ לארץ, אם מדובר כנס מקצועי אז צריך להכין את התוכן שלו מראש כמה חודשים לפני הכנס, אם מדובר בכנס שאורך כמה ימים צריך לדאוג למקומות לינה וכמובן גם לשירותי קייטרינג. שירותי קייטרינג לכנסים הם משימה מורכבת, צריך להקפיד על טיב המזון המוגש, להתאימו לקהל ולאופי האירוע, להקפיד גם הייצוגיות של עובדי חברת הקייטרינג ולשים לב שהעובדים של חברת הקייטרינג לא באים בניגוד לאופי הכנס.
 
 מה הן האפשרויות לשירותי קייטרינג לכנסים?
 
שירותי קייטרינג לכנסים הם בעלי אפשרויות רבות. אם מדובר בכנסים האורכים יום שלם או אפילו כמה ימים, חברות הקייטרינג צריכות להיערך בהתאם ולהציע מנות מתאימות לבוקר, צהריים וערב. אם מדובר בכנסים קצרים שאורכים לא יותר מכמה שעות, גם קייטרינג בופה של שתייה חמה כמו קפה או תה, ומאפים כמו בורקסים או עוגות ועוגיות, יכול להיות מספק.

 
 

בכנסים רבים מקובל לבקש קייטרינג בופה משום שבזמן ההתקבצות מול  תבניות המזון המחוממות, יכולים משתתפי הכנס להכיר משתתפים אחרים ולשוחח עמם. בצורה זו מתרחבים הקשרים המקצועיים או החברתיים וזוהי אחת ממטרות הכנסים הללו.
 
אך מכיוון שכל כנס הוא שונה במהות מכנסים אחרים, ישנם כנסים שאולי יעדיפו קייטרינג לכנסים בצורת הגשה אישית עם מלצרים.
 
 
מה חשוב בקייטרינג לכנסים?
 
קייטרינג לכנסים חייב להתאים את עצמו לאופי האירוע. צוות הקייטרינג (כולל השפים, המבשלים, המארגנים, המלצרים) חייבים להיות לבושים בצורה המתאימה לאופי הכנס, כך למשל, בכנס של רופאים וטרינריים לא יסתובבו המלצרים במדים בהדפס מנומר, כי זה לא יאה.
 
כמו כן, לדרך שבה מאורגנים השולחנות או לדרך שבה מאורגנות עמדות הבופה יש חשיבות בהתנהלות הכנס ובאופיו. אירוע עם מלצרים הוא אירוע שבו אין צורך שמשתתפי הכנס יהיו פעילים בבחירת המזון מלבד מענה לשאלת המלצר איזו מנה הם מעוניינים לאכול.  בשירות כזה נשארים משתתפי הכנס לשבת בכיסאותיהם והם מתערים חברתית רק עם אלה שיושבים לידם בשולחנות. אם מארגני הכנס מעוניינים בהרחבת הקשרים החברתיים בארגון המדובר, הגשת בופה תהיה מתאימה יותר.
 
 
כמו כן, חשוב לעבוד עם חברת קייטרינג לכנסים שיודעת מה דרוש ומה יש לשים תשומת לב יתרה עליו מתוך נסיון העבר. חברה כזו היא חברה שניתן לסמוך עליה שתפיק כנס בצורה הטובה ביותר.