מאפים ולחמים בטעם של עוד ממאפיית בוטיק

חוויית הקנייה של מאפים ולחמים מורגשת לטובה במיוחד בבתי מאפה מקצועיים. בשונה מרשתות מתווכים גדולות, בבית מאפה ניתן להסדיר מאפים המתאימים בדיוק לצרכים שלכם ולהבטיח כי הם יסופקו באיכות: טריים, חמימים ומוכנים לשימוש פורה ומהנה שלכם.

מגוון מאפים ולחמים בטעמים שונים

בואו להיחשף למיטב המאפים והלחמים! מאפים ולחמים מלוחים, מתובלים או מתוקים – לבחירתכם! מעוניינים בלחם בטעם מעניין? בואו לרכוש לחם קימל או צימוקים ברמה אחרת! כשאתם קונים מאפים ולחמים בבית מאפה מקצועי, אתם נחשפים להיצע רחב של סוגות הן של מאפים והן של לחמים ויכולים להסדיר בקלות את אופיו של סל הקניות הבא שלכם בתחום זה.

רכישה סיטונאית או בבודדים

ניתן לרכוש מאפים ולחמים בבודדים, או על פי משקל באופן סיטונאי. בשתי השיטות - המחיר נקבע באמצעות מדידת המשקל של כלל המאפים שנבחרו, ברם כאשר אתם קונים סיטונאי אתם מקבלים הזדמנות להורדה נוספת במחיר בעקבות הכמויות שהוזמנו, בדיוק כפי שנעשה במקומות אחרים המשווקים בסיטונות. קניית מאפה בקמעונאות, ללא מכירת מאפים נוספים עלולה להביא לתשלום מחיר יקר PER מאפה, שכן הקנייה אינה מרוכזת ועל כן, נושאת עמה מטען כלכלי רב. 

ביסוס מארזים מגוונים 

בהזמנת לחמים, ניתן לקבל במארז אחד לחמי קימל, לחמי צימוקים, לחם ללא גלוטן או לחם מחיטה רגילה או מלאה. יצירת מגוון זה תאפשר לכם ליהנות מלחמים בטעמים שונים ולבחור את המועדפים עליכם בהזמנות הבאות. מארזים מגוונים אפשריים גם בתחומים ונישות שונות של מאכלים מתוקים ומלוחים, כמו למשל בהזמנת בורקס או פילס במילוי כלשהו. על אף כי יצירת מגוון מאפים מקובלת, לרוב, בשווקים כמו אלו של הדונאטס או הסופגניות, היא יכולה להיות מיושמת בכל סוג של מאפה ממולא, או אחר, המספק לקונה מרחב גדול של טעמים וארומות.

מארזי בוטיק מוגנים היטב ושומרי טריות

המוצרים הגיעו טריים, אך אתם מבקשים לשמור את החבילה למועד יותר מאוחר? באמצעות מארזי מאפים ולחמים ניתן לנעשות זאת! מארזים אלו הנם מארזי הגנה המספקים את מלוא הטריות למאפים וללחמים אשר בחרתם. בנוסף, מסופקות בחבילה מפיות המסייעות בכינון שגרת אכילה נקייה ובספיגת דביקות שניגרת מהם.